Panthers Wrocław grają dalej! Mecz ze Stuttgartem na Stadionie Olimpijskim

3 tygodnie temu | 29.05.2024, 11:58
Panthers Wrocław grają dalej! Mecz ze Stuttgartem na Stadionie Olimpijskim
Panthers Wrocław nie zatrzymują się po spektakularnym otwarciu sezonu z ponad 15 tysiącami kibiców na trybunach. Już w sobotę 1 czerwca o godz. 17.00 wrocławscy futboliści podejmą w kolejnym hitowym spotkaniu wicemistrzów Europy – ekipę Stuttgart Surge. Mecz odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, a bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży.

Panthers Wrocław walczą o kolejne zwycięstwo


Zawodnicy Panthers Wrocław rozpoczęli sezon w świetnym stylu. W minioną niedzielę reprezentanci Polski w European League of Football po niezwykle emocjonującym starciu pokonali ekipę Berlin Thunder 49:39. Spotkanie na Tarczyński Arenie oglądało aż 15 tysięcy kibiców – to rekordowa frekwencja w historii Panthers Wrocław.

Po zaledwie kilku dniach przerwy wrocławscy futboliści podejmą u siebie równie trudnych rywali – ekipę Stuttgart Surge. W ubiegłym roku to właśnie zespół ze Stuttgartu stanął wrocławianom na drodze w fazie play-off ligi europejskiej.

Po wymarzonym otwarciu sezonu nie tracimy koncentracji i skupiamy się na sobotnim meczu ze Stuttgart Surge. Dziękujemy kibicom, którzy tak licznie odwiedzili Tarczyński Arenę i liczymy, że teraz równie tłumnie przyjadą na Stadion Olimpijski wspierać naszych zawodników! Nasz sztab szkoleniowy wraz z całym zespołem ciężko pracują, abyśmy mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Kibicom mogę zagwarantować, że znów damy z siebie wszystko, a na miejscu czeka na nich mnóstwo atrakcji! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Rozrywka dla całej rodziny

Mecz Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge rozpocznie się o 17.00 w sobotę 1 czerwca na Stadionie Olimpijskim. Impreza na esplanadzie ruszy jednak już o 14.00, dlatego warto wybrać się na miejsce zdecydowanie wcześniej. W programie m.in. strefa atrakcji z DJ-em, food truckami, dmuchańcami dla dzieci, stanowiskami partnerów, klubową maskotką czy konkursami dla kibiców. Spotkaniu będzie towarzyszył także komentarz na żywo, dzięki czemu zrozumienie tego co dzieje się na boisku, będzie banalnie proste.

Gdzie oglądać mecz?


Domowy mecz Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge odbędzie się 1 czerwca (sobota) o godz. 17.00 na Stadionie Olimpijskim. Bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży i są dostępne na Ticketmaster.pl. Polsko-niemiecki pojedynek będzie można oglądać także na żywo w telewizji od godz. 16.55 w Polsat Sport 3 lub na ligowej platformie streamingowej.
Udostępnij