Panthers Wrocław nie dali rady wicemistrzom Europy

3 tygodnie temu | 01.06.2024, 21:08
Panthers Wrocław nie dali rady wicemistrzom Europy

Po niezwykle zaciętym spotkaniu Panthers Wrocław ulegli u siebie ekipie Stuttgart Surge 34:44. Za tydzień wrocławianie znów zagrają na Stadionie Olimpijskim – 9 czerwca podejmą austriackich Vienna Vikings.

Pantery znowu w akcji


Mecz Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge na Stadionie Olimpijskim był drugim spotkaniem tegorocznego sezonu European League of Football. To właśnie ekipa ze Stuttgartu w ubiegłym roku stanęła wrocławianom na drodze do półfinału ligi europejskiej.

Wrocławskie „Pantery” były blisko zrewanżowania się niemieckiemu zespołowi. To Polacy schodzili na przerwę wygrywając 20:14. Ostatecznie rywale zdołali wyjść jednak na prowadzenie i nie dali się dogonić mimo ciągłych ataków wrocławian. Mecz zakończył się wynikiem 34:44 dla gości ze Stuttgartu.

W meczu ze Stuttgartem nasza drużyna pokazała się ze świetnej strony, jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Graliśmy jak równy z równym z wicemistrzami Europy. Wyciągniemy lekcję z tego spotkania i wrócimy silniejsi. Zapraszamy kibiców na kolejny mecz, który rozegramy już 9 czerwca z Vienna Vikings! Jak zawsze gwarantujemy wielkie emocje i wspaniałe sportowe widowisko! – przekonuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Za tydzień domowy mecz z Wiedniem

Przed Panthers Wrocław kolejny mecz domowy. W niedzielę 9 czerwca o 13.00 wrocławianie podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Vienna Vikings. Bilety na to wydarzenie można kupić w serwisie Ticketmaster. Ci, którzy nie mogą wybrać się na Stadion Olimpijski, mogą śledzić spotkanie na żywo od godz. 12.55 w kanale Polsat Sport 3, w Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Udostępnij