Panthers Wrocław w rewanżu z wicemistrzami Europy. Trwa walka o play-offs

1 miesiąc temu | 17.07.2024, 15:08
W najbliższą niedzielę (21 lipca) o 13:00 Panthers Wrocław zmierzą się na wyjeździe w rewanżu ze Stuttgart Surge. Przed wrocławianami duże wyzwanie – ekipa wicemistrzów Europy nie przegrała w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. Reprezentanci Polski muszą odnieść zwycięstwo, aby zachować szanse na awans do fazy play-off europejskich rozgrywek. Mecz będzie można oglądać na żywo w Polsat Sport 3 i Polsat Box Go.

Pokonać pretendentów

Za Panthers Wrocław zwycięstwo przed własną publicznością – w poprzedniej kolejce wrocławianie pokonali u siebie Prague Lions 14:3. Niedzielni rywale Polaków to jednak zespół zupełnie innej klasy. Surge to jeden z głównych pretendentów do tytułu w tym roku. W pierwszym meczu polski zespół był bliski wygranej z ekipą ze Stuttgartu i prowadził przez większość spotkania, dając sobie wyrwać zwycięstwo w drugiej połowie meczu. Tym razem wrocławianie muszą wygrać, aby zachować realne szanse na awans do fazy pucharowej European League of Football

Ostatnio w naszym zespole zaszły znaczne zmiany, jednak jestem pełen optymizmu jeśli chodzi o drugą połowę sezonu. Wraz z całym sztabem szkoleniowym staramy się optymalnie przygotować naszych zawodników do meczu ze Stuttgart Surge. Chcemy utrzymać solidną grę w defensywie i zwiększyć skuteczność w ofensywie. Zrobimy wszystko, aby wywalczyć kolejne zwycięstwo – przekonuje Craig Kuligowski, trener główny Panthers Wrocław.

Mecz Panthers Wrocław na żywo w telewizji

Polsko-niemiecki pojedynek odbędzie się w niedzielę 21 lipca o 13:00. Transmisję meczu Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge będzie można śledzić w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 27 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Fehervar Enthroners. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl