Panthers Wrocław z minimalną porażką z Vienna Vikings

1 tydzień temu | 10.06.2024, 11:10
Panthers Wrocław z minimalną porażką z Vienna Vikings

Po trudnym i zaciętym spotkaniu Panthers Wrocław ulegli u siebie ekipie Vienna Vikings 13:16. W następnej kolejce wrocławianie po raz pierwszy w tym sezonie zagrają na wyjeździe – 16 czerwca zmierzą z Frankfurt Galaxy.

Trudny mecz dla Panthers Wrocław


Spotkanie Panthers Wrocław z Vienna Vikings było meczem 3. kolejki European League of Football. Ekipa z Wiednia to mistrzowie Europy sprzed dwóch lat oraz zeszłoroczni półfinaliści European League of Football. Mimo prowadzenia wrocławian 10:7 do przerwy, ostatecznie to goście z Wiednia cieszyli się z wygranej 13:16. Zadecydowały błędy i brak szczęścia w kluczowych momentach meczu.

To nie było nasze spotkanie. Jesteśmy świadomi, czego zabrakło i jakie błędy popełniliśmy. Wiemy, co musimy naprawić i zrobimy wszystko, aby być gotowym na kolejny mecz. Nasze cele nigdy się nie zmienią – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Kolejne mecze na wyjeździe

Po trzech meczach domowych na otwarcie sezonu teraz przed Panthers Wrocław seria pojedynków na wyjeździe. Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już za tydzień – 16 czerwca (niedziela) o 13:00 zmierzą się z Frankfurt Galaxy. Transmisja meczu będzie dostępna w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl

Udostępnij