Panthers Wrocław zawalczą na wyjeździe z Frankfurt Galaxy

1 tydzień temu | 11.06.2024, 16:22
Panthers Wrocław zawalczą na wyjeździe z Frankfurt Galaxy

Po trzech meczach domowych przed futbolistami Panthers Wrocław pierwszy pojedynek na wyjeździe. 16 czerwca o 13.00 reprezentanci Polski w European League of Football zmierzą się z Frankfurt Galaxy. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w Polsat Sport 3 i Polsat Box Go.

Powrót na zwycięską ścieżkę


Panthers Wrocław rozpoczęli sezon w świetnym stylu – od imponującego zwycięstwa z Berlin Thunder. Następnie rozegrali dwa wyrównane, ale ostatecznie przegrane spotkania z ekipami ze Stuttgartu i Wiednia. Co więcej, po ostatnim meczu dokonali znaczących zmian w składzie, zamieniając na pozycji rozgrywającego Stevena Duncana na Johna Uribe, który grał we Wrocławiu już w sezonie 2022.

W najbliższą niedzielę wrocławianie będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę. Zadanie nie będzie jednak proste – zawodnicy Frankfurt Galaxy to zeszłoroczni półfinaliści, którzy również będą chcieli się zrehabilitować za dwie porażki na otwarcie sezonu.

Ciężko pracujemy, aby być gotowymi na niedzielne spotkanie. Dokonaliśmy niezbędnych zmian w składzie i jestem przekonany, że to zaprocentuje. Galaxy to groźni rywale, ale nasz zespół jest pełen motywacji, żeby dopisać do naszego konta kolejną wygraną. Cel cały czas jest taki sam! – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Oglądaj „Pantery” w telewizji

Polsko-niemiecki pojedynek odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o 13:00 we Frankfurcie. Transmisję meczu Panthers Wrocław z Frankfurt Galaxy będzie można śledzić od 12.55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl

Udostępnij