Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Panthers Wrocław Kicking derby 2022 x DZPN

2 tygodnie temu | 15.11.2022, 09:34
Panthers Wrocław Kicking derby 2022 x DZPN

Mimo, że na co dzień mamy do czynienia z piłką futbolową, wspólnie z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej ze wsparciem firmy Tarczyński mamy przyjemność zaprosić wszystkich zawodników piłki nożnej do spróbowania swoich sił w pierwszej edycji Panthers Wrocław Kicking Derby! 

​Wbrew pozorom, kopanie piłki na bramkę jest niesamowicie istotnym elementem meczu, a precyzja i skupienie kopacza nieraz decydują o wygranej lub przegranej całego zespołu.

Wspólnie z DZPN oraz firmą Tarczyński mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszą odsłonę futbolowego wydarzenia dla piłkarzy! Jeżeli chcecie sprawdzić, jak Wasze umiejętności sprawdzą się na naszym boisku, będziecie mieli okazję już 03.12 na wrocławskim Stadionie Olimpijskim 

​Podczas Kicking Derby komisja sędziowska wybierze dziesięciu najlepiej prezentujących się zawodników oraz jednego zwycięzcę, którego firma Tarczyński uhonoruje nagrodą finansową w wysokości 5000zł! 

– W Europie futbol amerykański wciąż uchodzi za niszową dyscyplinę – w przeciwieństwie do piłki nożnej, w którą gra niemal każdy. W samym Wrocławiu i jego okolicach jest wiele lig piłkarskich i jeszcze więcej drużyn. Przynajmniej w jednej z nich – w co głęboko wierzę – na co dzień biega futbolowy talent, który mógłby zasilić naszą drużynę i wspomóc nas w walce na europejskich boiskach. Dlatego wspólnie z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej i naszym sponsorem – firmą Tarczyński, zdecydowaliśmy się na organizację innowacyjnego w skali Europy wydarzenia, które spośród lokalnych zawodników, pozwoli nam odkryć przyszłą gwiazdę futbolu amerykańskiegomówi Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław. 

​ Zgłoszenia na wydarzenie przyjmujemy pod linkiem - https://forms.gle/QonPLJu2F48YKLm4A

– Rola kickera polega m.in. na wykopie piłki tak daleko, jak tylko jest to możliwe, przy jednoczesnym utrzymaniu jej w granicach pola gry, jak najbliżej linii bocznej. Oprócz tego kopacz musi również celnie uderzać w kierunku bramki. Dlatego idealny zawodnik musi łączyć w sobie dwie cechy – siłę uderzenia oraz precyzję. Tego będziemy szukać wśród piłkarzy, którzy pojawią się na Stadionie Olimpijskim – wyjaśnia Jakub Samel, Dyrektor Sportowy Panthers.

​ WAŻNE - aby wziąć udział w konkursie, uczestnik nie może mieć historii zawodniczej w drużynie futbolowej na żadnym poziomie, musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo! 

Udostępnij