Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Panthers Wrocław x Jak Jeść Catering

7 miesięcy temu | 19.04.2022, 11:24
Panthers Wrocław x Jak Jeść Catering

Drugi sezon European League of Football będzie najcięższym z wszystkich dotychczasowych rozgrywek, w których przyszło nam rywalizować. Najwyższy poziom sportowy i większa ilość spotkań niż dotychczas będą nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych zawodników.

W celu utrzymania najwyższej formy przez cały czas trwania sezonu, który w tym roku rozpoczynamy już 05.06 na Stadionie Olimpijskim, zawodnicy muszą nieustannie trenować siłowo, dbać o odpowiednią regenerację i sen, być pod ciągłą opieką fizjoterapeutów oraz oczywiście pilnować najwyższych standardów żywieniowych.

Zbilansowana dieta, dobrana do zwiększonych potrzeb kalorycznych naszych zawodników to bardzo istotny element przygotowania do sezonu i utrzymania najwyższej możliwej formy w czasie trwania rozgrywek. Dzięki Jak Jeść Catering jesteśmy spokojni o jakość posiłków naszych zawodników, którzy często przez pracę nie byliby w stanie przygotowywać odpowiednich posiłków każdego dnia tygodnia. Dietetycy Jak Jeść wiedzą, jak wymagającą dyscypliną jest futbol amerykański, a przygotowana przez nich dieta SPORT to dla nas gwarancja, że nasi zawodnicy mogą w pełni skupić się na przygotowaniach do gry na najwyższym poziomie!” mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

W sezonie 2022 łączymy siły z wrocławską firmą Jak Jeść Catering!

"Dieta jest jednym z kluczowych elementów podczas codziennych sesji treningowych futbolistów. Odpowiednio zbilansowane posiłki odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu mięśniowego, nerwowego a także poprawiają samopoczucie. Dzięki naszej współpracy będziemy mieli przyjemność stworzyć dla zawodników dietę zbilansowaną, odpowiednio dostosowaną do ich wysokich potrzeb żywieniowych. Jestem przekonana, że nasze posiłki przyczynią się do sukcesów drużyny Panthers Wrocław - Go, go, go guys! - Weronika Karbowska - Dietetyk w Jak Jeść.

Nie tylko na co dzień, bo firma Jak Jeść zaopatrywać nas będzie również w najwyższej jakości posiłki na mecze wyjazdowe, których w tym roku zagramy aż 6 w sezonie zasadniczym.

"Podstawą naszych potraw są najlepszej jakości składniki. Jednak nie ma dobrego jedzenia bez solidnych umiejętności i zaangażowania zespołu. Dobrze wiemy czym jest zgrana drużyna, przyjaźń i wzajemne wsparcie, dlatego współpraca z Panthers Wrocław będzie dla nas fantastyczną przygodą i ogromną satysfakcją. Trzymamy kciuki za drużynę! " podsumowuje Jerzy Lesicki, Prezes firmy Jak Jeść.

Witamy w rodzinie!

Udostępnij