Panthers x FanLogic, czyli najlepsi wspierają najlepszych

2 lata temu | 10.04.2021, 11:56
Panthers x FanLogic, czyli najlepsi wspierają najlepszych

Panthers Wrocław ruszają na podbój Europy nowymi, bezpiecznymi autobusami marki Mercedes-Benz Tourismo

Nadchodzący sezon będzie dla zawodników Panthers nie lada wyzwaniem.

Od zaplanowanego na 19 czerwca startu rozgrywek European League of Football, drużyna zmierzy się z przeciwnikami reprezentującymi najwyższy europejski poziom rozgrywek. Jako jedyna polska drużyna obok Niemców czy Hiszpanów, do ELF wchodzimy pewni siebie i swoich umiejętności, a w każdym kolejnym meczu walczyć będziemy tylko o jedno - zwycięstwo. Dla naszej drużyny jest to pierwszy sezon, w którym skupimy się wyłącznie na rozgrywkach międzynarodowych, a co za tym idzie, mecze wyjazdowe rozgrywać będziemy znacznie dalej od domu niż dotychczas. Tegoroczny sezon będzie już czwartym z kolei, w którym to właśnie FanLogic, właściciel marki NaszBus.com, zadba o transport zawodników na mecze wyjazdowe.

Nigdy nie zmieniamy tego co działa, a jako najlepsi, cenimy współpracę z najlepszymi!

Dalekie podróże zdecydowanie nie są nowością dla naszych zawodników, a potrzeba poprawy standardów bezpieczeństwa przewozów znacznie wzrosła w ostatnim czasie. W czasie, w którym my stale pracujemy na rozwojem klubu, FanLogic również nie próżnuje. Najnowszy element floty FanLogic to zdecydowany „Gamechanger. Dlaczego? FanLogic wykorzystując osiągnięcia technologiczne firmy Daimler Buses w autobusach Mercedes Benz Tourismo, znacząco zmniejsza ryzyko zakażenia COVID-19 podczas podróży. To właśnie Daimler Buses jako lider w dziedzinie nowych technologii bierze pod uwagę odpowiedzialność wobec swoich klientów, tworząc wysoko rozwinięty system klimatyzacji i wentylacji, którym dysponuje wspomniany autokar.

Long trips will not be a problem for Panthers!

System ten w ciągu 2-4 minut jest w stanie zapewnić pełną wymianę powietrza w autobusie. Jest to technologia której potrzebujemy nie tylko my, ale każdy korzystający z tego rodzaju transportu i wymagający najwyższych standardów bezpieczeństwa. Specjalne filtry, w które wyposażony jest autokar oczyszczają powietrze znacznie niwelując ryzyko zarażenia się wirusem COVID-19.

Dzięki zaangażowaniu naszego partnera FanLogic, który zapewnił nam środek transportu z najwyższej półki będziemy mogli skupić się na tym co najważniejsze - walce o każdy punkt w historycznym sezonie 2021!

#ThePack2021

Udostępnij