Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Polish Bowl XV na horyzoncie

2 lata temu | 11.11.2020, 14:20
Polish Bowl XV na horyzoncie

Zwyciężając półfinałowe starcie z Bydgoszcz Archers zapewniliśmy sobie miejsce w zbilżającym się Polish Bowl XV.

Niezwyciężeni w nietypowym sezonie 2020 wchodzimy w najważniejszy moment przygotowań przed wielkim finałem.

Mecz półfinałowy przebiegł w całości z założeniami trenerów. Silna i agresywna defensywa nie pozwoliła przeciwnikom na zdobycie nawet punktu, z kolei skuteczna ofensywa nie oszczędziła Archers, zdobywając 56 punków i niemal 460 jardów! Kolejne fantastyczne spotkanie na pozycji rozgrywającego zaliczył grający z numerem 15 Bartosz Dziedzic, którego podania zapewniły nam 4  przyłożenia i ponad 230 jardów. Ciekawostką jest, że w meczu Bartek rzucił 13 podań z czego 12 zostało złapane przez skrzydłowych. W meczu, przyłożenia podaniowe zdobyli: Ryan Tuiasoa, Jakub Wąsiel, Michał Goszczyński, Jakub Mazan, z kolei biegowo, w strefie końcowej Archers zameldowali się Bartek Dziedzic, oraz dwukrotnie. Damian Kwiatkowski

Mimo pustych trybun, cieszymy się z Waszego wsparcia w trakcie transmisji live na naszym kanale YouTube, tradycyjnie chcemy zaprosić Was na wspomnienie spotkania okiem Box Media!

W najbliższą sobotę czeka nas największy tegoroczny sprawdzian, a w starciu ze zwycięzcami drugiego półfinału- Lowlanders Białystok zawalczymy o to, aby puchar i tytuł Mistrza Polski pozostał na swoim miejscu- we Wrocławiu.

Ze względu na obostrzenia, Polish Bowl XV zostanie po raz pierwszy rozegrany przy pustych trybunach Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, zapraszamy jednak do kibicowania przed ekranami w domach, oglądając transmisję na żywo.

Link do wydarzenia FB:

https://www.facebook.com/events/2698636243731561/

Link do transmisji znajdziecie na naszym Facebooku a także w zakładce Live u góry strony.

Udostępnij