Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Półkolonie z mistrzami sportów amerykańskich

10 miesięcy temu | 14.01.2022, 15:28
Półkolonie z mistrzami sportów amerykańskich

Sportowe ferie dla dzieci i młodzieży? Zapraszamy na półkolonie z mistrzami sportów amerykańskich - Panthers Wrocław!

5 dni, cztery sporty i ferie z dala od komputera - promowanie sportu wśród młodzieży to jeden z priorytetów w działalności naszego klubu. 

Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy atrakcje z dyscyplin reprezentowanych przez Panthers na polskich i międzynarodowych boiskach - futbol amerykański, softball i lacrosse, oraz dodatkowo - Ultimate frisbee!

Program półkolonii uzupełnią zajęcia takie jak między innymi - trening “zdrowe plecy", czy nauka masażu sportowego przy użyciu rollerów. 

Wszyscy trenerzy zaangażowani w półkolonie to wieloletni szkoleniowcy z imponującymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodymi sportowcami.

Półkolonie odbywać się będą na domowym obiekcie Panthers - wrocławskim Stadionie Olimpijskim na najlepszej w Europie murawie dedykowanej futbolowi amerykańskiemu, na klubowych siłowniach Panthers oraz sali sportowej w obiekcie.

Jako organizator, zapewniamy podopiecznym również dwa posiłki dziennie - drugie śniadanie oraz obiad, bo sport to nie tylko wysiłek, ale również zbilansowana i przemyślana dieta!

Półkolonie organizowane są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców z grupy wiekowej 7-13 lat.

Zapisy oraz wszelkie szczegóły: katarzyna@pantherswroclaw.com

Cena półkolonii to 500 zł (w cenie dwa posiłki dziennie oraz ubezpieczenie)

Udostępnij