Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Poznaliśmy nowego generała ofensywy Panthers na 2022!

1 rok temu | 19.11.2021, 09:35
Poznaliśmy nowego generała ofensywy Panthers na 2022!

Arkansas State, Oklahoma Sooners testy do drużyn Cleveland Browns i Los Angeles Rams to tylko wybrane pozycje z imponującego CV naszego nowego rozgrywającego na sezon 2022.

Odkrywamy ostatnią kartę i czwartego zawodnika amerykańskiego, który w sezonie 2022 wzmocni skład Panthers przed drugim rokiem rywalizacji w ramach European League of Football.

Justice swoją karierę uniwersytecką zaczął w Oklahoma Sooners, gdzie rywalizował o miejsce m.in. z Bakerem Mayfieldem, by przenieść się do Arkansas State. Tam rzucił ponad 10 000 jardów i wybiegał kolejne 1000!

W ostatnim roku został wybrany najlepszym zawodnikiem konferencji Sun Belt.

Po zakończeniu studiów był testowany m.in. przez Cleveland Browns i Los Angeles Chargers, ale ostatecznie został zakontraktowany w lidze CFL, gdzie niestety z powodu odwołania ligi przez pandemię, nie miał okazji pokazać swoich umiejętności.Pokaże je jednak teraz we Wrocławiu, gdzie na pewno sprawi, że nasz korpus skrzydłowych będzie mógł liczyć na potężne ramię, precyzję i świetny przegląd pola!

Zobaczcie jak najnowsza Pantera prezentowała się reprezentując barwy grającej w pierwszej dywizji NCAA Arkansas State Red Wolves:

Udostępnij