Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Przed hitowym meczem European League Of Football!

1 rok temu | 02.07.2021, 18:03
Przed hitowym meczem European League Of Football!

Już w niedzielę drużyna Panthers Wrocław rozegra na wyjeździe kolejny mecz międzynarodowej ligi European League Of Football. Po dwóch kolejkach wrocławianie z kompletem punktów zajmują najwyższe miejsce w tabeli. Jednak tym razem stają naprzeciw rywala z najwyższej półki – Frankfurt G

Ekipa z Frankfurtu pokazała w poprzednich spotkaniach swoją siłę w praktycznie każdym aspekcie gry. Ich podstawowe atuty to bardzo silna pod względem fizycznym defensywa oraz szybka gra biegowa. O zwycięstwie w nadchodzącym spotkaniu mogą więc zadecydować detale. Jak mówią przedstawiciele Panthers Wrocław, zapowiada się prawdziwe polowanie na każdy błąd przeciwnika.

Galaxy to drużyna-legenda. Mają w składzie zawodników, których doświadczenie jest niekiedy dłuższe niż okres działania naszego klubu. Podchodzimy do rywali z szacunkiem, ale – jak przystało na Pantery – ostrzymy sobie też zęby na zwycięstwo w tym meczu. Trudny przeciwnik to jeszcze większa motywacja, bo stajemy przed szansą napisania kolejnego, spektakularnego rozdziału klubowej historii. Jest o co walczyć – mówi Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław.

Zbliżający się mecz został przez media okrzyknięty hitem kolejki – w niedzielę zagrają bowiem ze sobą najwięksi faworyci bukmacherów. Drużyna Galaxy obfituje w gwiazdy, jak choćby Gennadyi Adams czy Jakob Sullivan. Z kolei Panthers Wrocław, po dwóch wygranych spotkaniach i zdobyciu tytułu MVP kolejki przez Lucasa O’Connora prowadzą w ligowej tabeli. Co ciekawe, od początku rozgrywek istotnym czynnikiem meczowym okazywała się pogoda – dotychczasowe mecze rozgrywane były w upale, zaś w niedzielę nad Frankfurtem ma przejść ulewny deszcz.

Spotkanie z niemiecką drużyną to także pierwszy mecz wyjazdowy dla Panthers Wrocław. Choć przez ograniczenia związane z COVID-19 wrocławscy kibice nie pojawią się we Frankfurcie, zachęcamy do uczestnictwa w transmisji online.

Polscy kibice jako jedyni w Europie mają możliwość obejrzenia bezpłatnej transmisji w Internecie. Gorąco zachęcamy do kibicowania nam i poznawania futbolu amerykańskiego w ten sposób – to dla nas również spore wsparcie. Ponieważ to nasz pierwszy mecz wyjazdowy od września, bardzo istotna będzie też logistyka samej trasy, aby zadbać o komfort zawodników. Na szczęście mamy sztab, który ma w tym wielkie doświadczenie a ze wsparciem grupy FanLogic i marki NaszBus.com cały proces jest dla nas niezwykle komfortowy – zapewnia Jakub Głogowski, General Manager Panthers Wrocław.

Transmisja meczowa na żywo z polskim komentarzem będzie dostępna TUTAJ po wybraniu opcji „If you´re watching from Poland click here.

Start o godz. 14:45. 

Udostępnij