Rewanż w Wiedniu. Panthers Wrocław znów zagrają na wyjeździe

3 tygodnie temu | 25.06.2024, 10:00
Rewanż w Wiedniu. Panthers Wrocław znów zagrają na wyjeździe

W najbliższą sobotę Panthers Wrocław zagrają na wyjeździe z niepokonaną dotąd ekipą Vienna Vikings. Wrocławianie będą chcieli zrewanżować się wiedeńczykom za minimalną porażkę z pierwszej rundy European League of Football. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w Polsat Sport 3 i Polsat Box Go.

Rewanż w Wiedniu


Po wyjazdach do Niemiec i na Węgry tym razem futboliści Panthers Wrocław udadzą się do Austrii. W poprzedniej kolejce wrocławianie nie dali szans ekipie Fehervar Enthroners, wygrywając 44:12, a w Wiedniu będą chcieli utrzymać zwycięską passę. W pierwszym meczu z Vienna Vikings górą byli Austriacy, minimalnie pokonując „Pantery” we Wrocławiu 17:14.

Ciężko pracujemy, aby zagrać kolejne solidne spotkanie. Wiemy, czego możemy spodziewać się po Vikings, to trudni rywale, z którymi zawsze toczymy wyrównane pojedynki. Zrobimy wszystko, aby tym razem cieszyć się ze zwycięstwa. Mamy silny zespół, który jest w stanie tego dokonać – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Mecz Panthers Wrocław na żywo w telewizji

Polsko-austriacki pojedynek odbędzie się w sobotę 29 czerwca o 18:00 w Wiedniu. Transmisję meczu Panthers Wrocław z Vienna Vikings będzie można śledzić od 17:55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl

Udostępnij