Rodziny Piknik z Panthers Ultimate!

10 miesięcy temu | 23.05.2023, 11:09
Rodziny Piknik z Panthers Ultimate!

W nadchodzącą niedzielę (28.05) serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i miłośników latających dysków na wielki rodziny piknik. Głównym atrakcją wydarzenia będzie turniej ultimate frisbee, w którym udział może wziąć absolutnie każdy. Nie zabraknie również przepysznej strefy gastro od naszego sponsora, firmy Tarczyński S.A. oraz stoiska Ultimate Camps, na którym będziecie mogli dowiedzieć się więcej o obozach organizowanych przez członków wrocławskiego środowiska ultimate.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Ultimate – Duch Gry oraz Panthers Wrocław wraz z Ultimate Camps. Turniej w ramach pikniku odbędzie się w formule HAT - zawodnicy zgłaszają się indywidualnie, a organizatorzy przypisują ich do stworzonych drużyn na bazie krótkiego formularza. To świetna okazja nie tylko do poznania tego wyjątkowego sportu, ale również do spotkania się i gry z zawodnikami Panthers Wrocław, którzy tydzień później będą walczyć o tytuł mistrzów Polski na wrocławskich Polach Marsowych. Wszystkie osoby, które zgłoszą się na wydarzenie, otrzymają pamiątkową koszulkę oraz dysk. W planie są również inne gry z użyciem frisbee (Disc Golf, Kan Jam) oraz wyjątkowa atmosfera, którą zapewnią organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy możecie wypełnić pod TYM linkiem. Gorąco zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, w którym organizatorzy na bieżąco informują o atrakcjach i przebiegu imprezy.

Lokalizacja:
Boisko przy strzelnicy (obok Stadionu Olimpijskiego), Al. I. J. Paderewskiego 35 Wrocław

Termin:
Niedziela, 28 maja, godz. 10.00 - 16.00

W razie pytań zachęcamy do kontaktu po adresem mailowym l.dobranowski@pantherswroclaw.com lub pod numerem telefonu 733 640 003.

Do zobaczenia w niedzielę!
Udostępnij