Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Roszada w sztabie szkoleniowym

2 miesiące temu | 27.01.2023, 18:00
Roszada w sztabie szkoleniowym

Poznaliśmy kolejne nazwisko szkoleniowca, który już niebawem dołączy do sztabu Dave Christensena na Stadionie Olimpijskim! 

Poznaliśmy tegoroczny terminarz, do sezonu European League of Football pozostaje już mniej niż 6 miesięcy a prace nad finalnym wyglądem sztabu szkoleniowego nie ustają. Tym razem trener Christensen postawił na lekką zmianę obowiązków, przesuwając trenera Ariela Backa na pozycję trenera linii ofensywnej. Przypomnijmy, że trener Back to izraelski szkoleniowiec, który jeszcze w sezonie 2022 reprezentował fioletowe barwy aktualnych mistrzów ELF - Vienna Vikings.

Rolę trenera naszych biegaczy przejmie Amerykanin, trener Mason Keeler.

Trener Keeler był aktywnym zawodnikiem na pozycji Tight End w barwach występujących w pierwszej dywizji NCAA Wyoming Cowboys, z drużyną wygrywając między innymi słynny 2017 Famous Idaho Potato Bowl. Po ukończeniu edukacji, Keeler pozostał w sztabie Cowboys w roli Graduate Assistant. Sezon 2022 Keeler spędził w Seton Hill Griffins w Pensylwanii, przygotowując formację Linebackerów do rywalizacji w ramach drugiej dywizji NCAA. 

Dlaczego wybrałeś Panthers jako kolejny etap trenerskiej kariery?

To bardzo ekscytujący czas dla European League of Football ze względu na rosnące zainteresowanie futbolem w Europie. Wybrałem Panthers żeby współpracować z trenerem głównym, Dave Christensenem, resztą sztabu oraz jedynym polskim reprezentantem w lidze.

Czego mogą spodziewać się po trenerze zawodnicy?

Mocno wierzę, że kluczem do sukcesu są dobre nawyki. Kładę mocny akcent na podstawy i detale, które świadczą o wysokim poziomie gry.

Jaka jest filozofia szkolenia trenera?

Sumienna realizacja podstawowych założeń. Chcę, aby moi zawodnicy byli świetni w najbardziej podstawowych elementach. Na boisku będziemy godni zaufania, odpowiedzialni i zawsze skupieni.

Co swoim transferem wniesie trener do Panthers?

We Wrocławiu zebrany został sztab gotowy, aby poprowadzić Panthers do meczu finałowego European League of Football. Nasi zawodnicy są różnorodni i utalentowani. Osobiście, do drużyny wnoszę niepohamowany entuzjazm jako trener i były zawodnik z poziomu akademickiego.

Kilka słów do kibiców z Panthers Nation!

Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Was w Waszym piękny, historycznym mieście! Nie mogę doczekać się aby usłyszeć Wasz doping na żywo. Mogę obiecać, że nasza gra biegowa będzie dynamiczna i skuteczna.

“Trener Back posiada ogromną wiedzę na temat funkcjonowania linii ofensywnej. Jego filozofia szkolenia jest spójna z moją, a trener będzie doskonałym szkoleniowcem dla naszych wielkich zawodników z linii ofensywnej.

Trener Keeler dołącza do nas po wielu pozytywnych rekomendacjach ze Stanów. Na miejscu zajmie się on przygotowaniem biegaczy oraz Tight Endów. To młody szkoleniowiec pełen pozytywnej energii i pasji do futbolu.

Tym właśnie transferem zamykamy listę trenerów odpowiedzialnych za formację ataku w sezonie 2023.” - podsumowuje trener główny, Dave Christensen.

Udostępnij