Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

#ThePack2021, Zaczynamy!

1 rok temu | 20.12.2020, 14:19
#ThePack2021, Zaczynamy!

Za nami pierwsze decyzje dotyczące składu trenerskiego na sezon 2021! Ciekawi? Zapraszamy do lektury.

Po porannych wieściach z gali UFC Vegas 17, na której wspierany przez nas Marcin Tybura w drugiej rundzie przez nokaut techniczny pokonuje Grega Hardy’ego, czas przyszedł na wielkie wieści z naszej strony!

Trenerem głównym sekcji footballowej Panthers w sezonie 2021 zostaje Jakub Samel!

Ta informacja już kilka razy pojawiała się w naszej komunikacji, więc pora powiedzieć to oficjalnie. Kuba Samel będzie...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Niedziela, 20 grudnia 2020

Po sukcesach w poprzednich sezonach oraz obronie tytułu Mistrza Polski w Polish Bowl XV, nasza drużyna staje przez kolejnymi wyzwaniami, tym razem na międzynarodowych arenach European League of Football. Więcej o naszej decyzji przeczytacie w tym miejscu.

Szkolenie i doskonalenie sztabu szkoleniowego, opierającego się na polskich talentach od lat jest jednym z naszych głównych celów, dlatego w sezonie 2021 Jakub Samel, nie bez powodu określany mianem „Najlepszego Polskiego Trenera”, a po sezonie 2020 wyróżniony również tytułem „Europe’s Coach of the Year” według The Podyum.

Zdecydowanie warto wspomnieć w tym miejscu o ostatnim spotkaniu trenera Samela, linii ofensywnej oraz biegaczy z Evanem Harringtonem- jednym z trenerów Washington Football Club dobrze znanym wszystkim z występów w NFL.

Offseason? Wolny weekend? Na pewno nie u nas! Nasza linia offensywna i running backs właśnie skończyli poranną sesję teoretyczną z Trenerem Washington Football Team - Evanem Harringtonem z Europe's Elite.

Opublikowany przez Panthers Wrocław Sobota, 19 grudnia 2020

„Dziękuję za zaufanie całej organizacji na kolejny rok. Dołożymy wszystkich starań, żeby podnieść poziom naszych zawodników i przygotować ich do bardzo wymagającego sezonu. Już zaczęliśmy organizować specjalne spotkania m.in. w ten weekend z Trenerem z Washington Football Team z NFL żeby zapewnić jak najlepsze doświadczenie dla naszych graczy. Dziękuję jeszcze raz i ruszamy zmotywowani w off-season 2021.”

m.jackowski@pantherswroclaw.com
Udostępnij