Trudny mecz Panthers Wrocław na wyjeździe. Porażka z Frankfurt Galaxy

3 miesiące temu | 16.06.2024, 16:10
Po wyrównanym meczu Panthers Wrocław przegrali na wyjeździe z Frankfurt Galaxy 10:20. Za tydzień reprezentanci Polski w European League of Football rozegrają kolejne spotkanie za granicą – tym razem z węgierskimi Fehervar Enthroners.

Bitwa we Frankfurcie

Spotkanie Panthers Wrocław z Frankfurt Galaxy było meczem 4. kolejki European League of Football. Niemiecka drużyna to mistrzowie Europy z 2021 roku oraz zeszłoroczni półfinaliści europejskich rozgrywek.

Niedzielne spotkanie miało mocno defensywny charakter – na przerwę gospodarze schodzili przy prowadzeniu zaledwie 6:0. W drugiej połowie meczu reprezentanci Polski zdołali wyjść na prowadzenie, jednak nie potrafili utrzymać go do końca meczu. Polsko-niemiecki pojedynek zakończył się wynikiem 10:20 dla gospodarzy. Zdobywcą jedynego przyłożenia dla wrocławskich „Panter” był Hiszpan – Adria Botella Moreno.

Kolejne starcie na wyjeździe

Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już za tydzień – w niedzielę 23 czerwca o 13:00 na Węgrzech zmierzą się z Fehervar Enthroners. Transmisja meczu będzie dostępna od 12.55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl