Wracamy na Olimpijski!

2 lata temu | 05.05.2021, 13:34
Wracamy na Olimpijski!

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia sezonu European League of Football, w tym roku już od pierwszego meczu nie będziemy grali przy pustych trybunach Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu!

Na pierwszy ogień - Cologne Centurions!

Skład ligi ELF w pierwszym roku istnienia poznaliśmy już kilka miesięcy temu, dlatego nie jest niespodzianką, że mec otwarcia rozgrywamy właśnie przeciwko drużynie zza zachodniej granicy. Dla przypomnienia, nasza drużyna oraz Barcelona Dragons to jedyne ekipy spoza Niemiec zaproszone do udziały u inauguracyjnym sezonie ligi europejskiej, układ grup spowodował jednak, że 10 spotkań sezonu zasadniczego rozegramy przeciwko właśnie drużynom niemieckim - na reprezentantów Hiszpanii trafić możemy dopiero w fazie play-off.

Jest i on! Wyczekiwany przez nas oraz naszych kibiców terminarz rozgrywek European League of Football 2021 🚀 Już 19 i 26...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 20 kwietnia 2021

W świetle ostatnich decyzji, na stadiony powrócić będą mogli kibice! Co prawda ograniczenia nadal uniemożliwiają nam wypełnienie trybun stadionu o więcej niż 25% jego pojemności, to zdecydowanie jest to wspaniała wiadomość zarówno dla nas, jak i (przede wszystkim!) naszych kibiców z Wrocławia i całej Polski.

Dystrybucją biletów na mecze ELF zajmuje się oficjalny partner ligi - Ticketmaster, a do sprzedaży trafiły już bilety na pierwszy mecz domowy Panthers!

Liga uruchomiła również bilety na mecz finałowy, który odbędzie się 26 września na Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie. 

Poznaliśmy datę oraz miejsce finału tegorocznych rozgrywek ELF European League of Football i co prawda uczestników meczu...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 30 kwietnia 2021

Bilety na pierwszy mecz sezonu Panthers dostępne już teraz pod linkiem oraz w zakładce "Bilety" na górze strony.

KUP TERAZ - kliknij i do zobaczenia już niebawem na trybunach!

Udostępnij