Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Z Green Bay do Wrocławia, czyli pierwsza bomba 2021!

1 rok temu | 08.01.2021, 12:00
Z Green Bay do Wrocławia, czyli pierwsza bomba 2021!

Ogłaszanie wielkich wieści, powoli staje się naszą wrocławską tradycją. Nasi zawodnicy rozpoczynają już treningi siłowe i kondycyjne, a w między czasie my przynosimy wam wieści, o pierwszym zagranicznym wsparciu, które zobaczycie w naszych barwach w sezonie 2021!

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiejszy news jest tak wielki, jak zawodnik, który w sezonie 2021 ustawi się tuż koło naszych ofensywnych liniowych. 194cm wzrostu, 120kg na wadze nabiera nowego znaczenia, biorąc pod uwagę, że nowa Pantera w stadzie nie zagra na pozycji OL a jako Tight End!

Zawodnik, który na swojej drodze do Wrocławia, doświadczenie i umiejętności zdobywał w pierwszej dywizji NCAA, jako czteroletni starter w barwach Miami RedHawks skąd trafił prosto do Green Bay Packers występujących w najlepszej lidze świata- NFL.

Nie kryjąc ekscytacji i wielkich nadziei, bez dalszego przedłużania- pierwszy zagraniczny zawodnik #ThePack2021:

Ryan Smith, Tight End, Green Bay Packers

Wieści wielkie jak zawodnik, który ustawi się obok naszych liniowych ofensywnych w sezonie 2021 💣 Mamy zaszczyt i...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 8 stycznia 2021

Ryan odpowiedział już na kilka naszych pytań, sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po pierwszym ofensywnym wzmocnieniu na sezon ELF 2021:

Dlaczego zdecydowałeś się na grę w Panthers?

Wybrałem Wrocławskie Pantery ze względu na to, co dostrzegłem w trenerze Jakubie Samelu i organizacji. Trener Samel robi to co kocha i robi to z niesamowitą energią. Cały proces rekrutacji przebiegał płynnie, a nasza komunikacja była jasna i profesjonalna. To pokazało mi, że klub podchodzi do zawodników na poważnie, z szacunkiem, w pełni gotowy i zaangażowany w cały proces. Po otrzymaniu informacji o klubie oraz obejrzeniu filmów meczowych, które dostarczył mi trener Samel, zobaczyłem wspaniały program tworzony przez Panthers oraz niesamowitych kibiców, z którymi spotkania nie mogę się doczekać, tak jak tego, żeby zostać częścią Panthers i poczuć się we Wrocławiu jak w domu.

Jak opiszesz swój styl gry?

Gram agresywnie i dynamicznie, dostarczając przy tym wielu emocji oglądającym. Kiedy jestem na treningu lub sam i nikt mnie nie widzi, trenuje ciężko i jestem pełen pokory, jednak kiedy wszystkie oczy skierowane będą na mnie, dołożę wszelkich starań, aby kibice Panthers otrzymali to, czego pragną- energetyzującego występu w szybkim tempie. Kibice chcą oglądać szybkich zawodników, płynnie poruszających się po boisku, mogących wykonywać big-play’e, przy tym czerpiącego radość z gry i utrzymującego kontakt z kibicami- to właśnie ja!

Czego spodziewać mogą się po Tobie kibice i drużyna?

Drużyna może oczekiwać na ciężko pracującego zawodnika uwielbiającego rywalizacje, którego celem jest pomóc Panthers odnieść sukces w zbliżającym się sezonie. Do Wrocławia przylatuje ze szczerym nastawieniem, że muszę walczyć o miejsce na boisku, dokładnie tak jak każdy inny zawodnik na treningu, i zamierzam dać z siebie absolutnie wszystko, by pokazać we Wrocławiu, jakim zawodnikiem jestem. Zdaję sobie sprawę, że na tą szansę zapracowałem, a nie jest mi ona dana za darmo. Kibice mogą spodziewać się, że będę pracował ciężko i zrobie wszystko dla drużyny. Chcę aby sukcesy drużyny trwały dalej, oraz móc być częścią tej wielkiej podróży! Football jest moją życiową pasją, kocham każdy moment treningu i meczu, dlatego zdecydowanie będziecie mogli zobaczyć jak świetnie się bawię podczas całego procesu!

Ryan jest pierwszym ale zapewniamy Was, że nie ostatnim, ogłoszonym wsparciem na najbliższy sezon. Cieszymy się, że nasz program doceniany jest przez sponsorów, miasto Wrocław, zagranicznych trenerów oraz zawodników i przede wszystkim Was- Panthers Nation, najlepszych kibiców, jakich mogliśmy sobie wyobrazić. Wspólnie tworzymy markę z której dumny może być Wrocław oraz cała Polska. 

Cieszymy się, że Ryan w sezonie ELF grać będzie po naszej stronie, a kibiców i naszych przeciwników odsyłamy jeszcze do montażu najlepszych akcji Ryana z czasów CFB.

#MeetThePack

m.jackowski@pantherswroclaw.com
Udostępnij