Zmiany w składzie: Solomon Brown wraca do gry!

10 miesięcy temu | 24.08.2023, 09:01
Zmiany w składzie: Solomon Brown wraca do gry!
Do końca sezonu zasadniczego zawodnikom Panthers Wrocław pozostało tylko jedno spotkanie. W meczu z Fehervar Enthroners na boisku ponownie zobaczymy amerykańskiego linebackera – Solomona Browna. Wrocławianie wciąż liczą się w walce o play-offs European League of Football.

Komplet Amerykanów


W meczu z Vienna Vikings amerykański devensive back Daniel Bender doznał kontuzji nogi, która wykluczyła go z gry w tym sezonie. Wrocławianie musieli radzić sobie bez niego w spotkaniu z Berlin Thunder, jednak za dwa tygodnie wybiegną na boisko już z kompletem amerykańskich zawodników. Do zespołu powraca Solomon Brown, który wcześniej trafił na listę IR.

Oznacza to, że na Węgrzech na boisku w barwach wrocławskiego zespołu zobaczymy jednocześnie dwóch czołowych linebackerów European League of Football – A.J. Wentlanda oraz właśnie Solomona Browna.

Walka o play-offs trwa

Dzięki wygranej z zespołem z Berlina Panthers Wrocław wciąż liczą się w rywalizacji o awans do play-offs europejskich rozgrywek. Aby dostać się do fazy pucharowej, wrocławianie muszą wygrać następne spotkanie z Fehervar Enthroners (3 września) oraz liczyć na korzystne wyniki w meczach innych zespołów.
Udostępnij