Zmiany w składzie. Tony Tate nowym skrzydłowym Panthers Wrocław

1 rok temu | 12.05.2023, 11:21
Zmiany w składzie. Tony Tate nowym skrzydłowym Panthers Wrocław
Sezon European League of Football zbliża się wielkimi krokami. Panthers Wrocław dokonują ostatnich korekt w składzie przed startem rozgrywek, które mają im pomóc w walce o mistrzostwo Europy. Do zespołu dołączył nowy gracz ze Stanów Zjednoczonych – Tony Tate.

Panthers Wrocław zdecydowali się na rozwiązanie kontraktu z dwójką zawodników z USA – Nikiem Rango (QB) oraz Brentonem Martinem (WR). Z powodu kontuzji miejsce tego drugiego zajmie w składzie inny amerykański skrzydłowy – Tony Tate, który ma za sobą grę w pierwszej dywizji NCAA.

Tate ma 25 lat i jest absolwentem Western Illinois University, gdzie zajmował pozycję jednego z czołowych zawodników Leathernecks. Ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia na poziomie uniwersyteckim. W swoich dwóch ostatnich sezonach na uczelni był wybierany do zespołu konferencji. Nowy skrzydłowy Panthers Wrocław charakteryzuje się niesamowitą szybkością i skutecznością na boisku.

Jestem bardzo podekscytowany i wdzięczny, że mogę dołączyć do Panthers Wrocław. Zamierzam dawać z siebie wszystko podczas każdego meczu. Go Panthers! – mówi sam Tony Tate.

Panthers Wrocław rozpoczną zmagania w European League of Football 3 czerwca. Wtedy podejmą na Stadionie Olimpijskim wicemistrzów Europy – ekipę Hamburg Sea Devils. Bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży.
Udostępnij