Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Znamy pierwszego amerykańskiego zawodnika Panthers!

2 miesiące temu | 26.11.2022, 12:20
Znamy pierwszego amerykańskiego zawodnika Panthers!

Poznaliśmy już nazwisko nowego trenera głównego, który poprowadzi Panthers w trzecim sezonie European League of Football. Trener Dave Christensen wspólnie z Jakubem Samelem nie próżnują w temacie wzmocnień przed zbliżającymi się rozgrywkami - dziś mamy przyjemność przedstawić Wam pierwszego z czterech Amerykańskich zawodników, którego zobaczymy w barwach Panthers na Stadionie Olimpijskim w sezonie 2023!

Solomon Brown, Defensive Line / Outside Linebacker

Wzmocnienie linii defensywnej to pierwszy ruch nowego sztabu, który poczyniony został w trwającym offseasonie. Brown to dwudziestosześcioletni amerykanin, mający za sobą występy w pierwszej dywizji NCAA w drużynie Charleston Southern Buccaneers. Reprezentując barwy Bucs, w trzech sezonach zanotował on 197 powaleń, 35 powaleń na stratę (Tackle for loss) oraz 15 sacków (powaleń rozgrywającego), w sezonie 2017 plasując się na 23 pozycji w całym kraju pod kątem powaleń na stratę na mecz.

Poza linią defensywną, Brown dzięki swoim rozmiarom oraz atletyzmowi może występować również na pozycji Outside Linebackera, aktywnie wspierając obronę również przy grze podaniowej.

“Jestem bardzo wdzięczny za możliwość dołączenia do #ThePack. Nie mogę się doczekać przylotu do Wrocławia, rozpoczęcia pracy z zespołem i poznania Was - kibiców Panthers. Dzięki wielkie i Hear The ROAR!” - tak z kibicami przywitał się Brown, który do Wrocławia przyleci wiosną 2023 aby rozpocząć przygotowania na Stadionie Olimpijskim.

Solomon Brown będzie doskonałym wzmocnieniem na naszej linii defensywnej. Łącząc siłę, technikę oraz szybkość jest wszechstronny zawodnikiem, który grał przeciwko najlepszym drużynom najwyższej dywizji na poziomie uniwersyteckim. Co najważniejsze, dzięki swoim umiejętnościom i warunkom fizycznym świetnie wpasuje się w schemat defensywny naszego koordynatora Dave'a Likinsa, który pozostaje w strukturach Panthers na kolejny rok.” podsumowuje pierwszy tegoroczny transfer dyrektor sportowy Panthers Jakub Samel.

Zgodnie z zasadami European League of Football, każda z drużyn wzmocnić się może czterema zawodnikami z kategorii A (zawodnicy, którzy rozpoczęli karierę w kraju posiadającym rozgrywki na poziomie akademickim - m.in. USA, Kanada, Meksyk czy Japonia), oraz sześcioma zawodnikami europejskimi. Już niebawem przedstawimy Wam kolejnego z zawodników Amerykańskich, którzy podpisali kontrakt z Panthers na zbliżający się sezon, do tego czasu zachęcamy do zobaczenia próbki umiejętności Solomona Browna w barwach Charleston Bucs.

Udostępnij