Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Kolejne wsparcie obrony #ThePack2023

2 miesiące temu | 28.11.2022, 18:00
Kolejne wsparcie obrony #ThePack2023

Nabieramy tempa pod wodzą trenera głównego Dave Christensena! Zaledwie dwa dni temu poznaliśmy nazwisko pierwszego Amerykańskiego wsparcia naszej defensywy (Solomon Brown - zobacz więcej), a już dziś mamy przyjemność przedstawić Wam drugiego obrońcę, którego zobaczymy na Olimpijskim w zbliżającym się sezonie.

Artevius Smith, Defensive Back

Smith, tak jak Solomon Brown, będzie dodatkowym wsparciem defensywnej gry Panthers w sezonie 2023. Pochodzący z Alabamy dwudziestopięciolatek ma za sobą grę w barwach uniwersyteckiej drużyny East Tennessee State Buccaneers oraz w ekipie Omaha Beef, - zeszłorocznych mistrzów ligi Championship Indoor Football.

Artevius Smith to wszechstronny zawodnik trzeciej linii obrony. Na jego taśmie widać nie tylko świetną grę przeciwko grze podaniowej rywali ale również mocne uderzenia w grze biegowej. Jego charakter zwycięzcy i etyka pracy doskonale wpasuje się do naszej drużyny.” podusmowuje dyrektor sportowy Panthers, Jakub Samel.

Poniżej mini-wywiad z naszym nowym zawodnikiem:

Dlaczego wybrałeś właśnie Panthers?

Wybrałem grę dla Panthers z powodu trenerów, którzy wierzą, że przyjadę do Wrocławia aby być świetnym zawodnikiem i dobrym graczem drużynowym. W pełni ufam i wierzę, że trener Likins i trener główny Christensen budują świetny program we Wrocławiu i chciałem zostać częścią czegoś wielkiego!

Jak opisałbyś swój styl gry?

Opisałbym go jako agresywny, energetyczny, zadziorny i taki, na którym można polegać. Porównałbym swój styl do gry Tyranna Mathieu aka Honeybadger.

Czego kibice i koledzy z zespołu mają spodziewać się po Tobie na boisku i poza nim?

Kibice mogą spodziewać się świetnego gracza na boisku i jeszcze lepszego człowieka poza nim. Nie mogę doczekać się naszego pierwszego spotkania i zaangażowania się w życie drużyny i kibiców. Do kolegów - niech spodziewają się prawdziwego lidera i nieustraszonego zawodnika, który za braćmi wskoczy w ogień. Poza boiskiem będziemy jak bracia i przyjaciele, którzy zbudują więź na całe życie!

Co chciałbyś powiedzieć kibicom?

Chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli jak wdzięczny i podekscytowany jestem przylotem do Wrocławia. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia wspólnej podróży po mistrzostwo European League of Football w 2023! Fear The ROAR!

Udostępnij