Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Mecze Panthers Wrocław z transmisją w Polsat Sport News!

4 miesiące temu | 24.05.2022, 09:48
Mecze Panthers Wrocław z transmisją w Polsat Sport News!

Telewizja Polsat Sport News będzie transmitować mecze Panthers Wrocław w European League of Football. Umowę podpisano na sezon 2022 – ten potrwa od czerwca do września. To kolejny milowy krok w budowaniu popularności dyscypliny w Polsce.

Pierwszą transmisję z udziałem wrocławskiej drużyny, która jako jedyny zespół z naszego kraju zagra w ELF, będzie można oglądać w niedzielę 5 czerwca o godz. 15:00.

Mecze Panthers z telewizyjną transmisją

Czas na kolejny duży krok dla rozwoju futbolu amerykańskiego w Polsce. Telewizja Polsat zagwarantowała sobie możliwość transmisji wszystkich meczów Panthers w zbliżającym się sezonie European League of Football (ELF), będącej odpowiednikiem piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Na antenach Polsat Sport kibice zobaczą zarówno spotkania domowe, jak i wyjazdowe jedynego polskiego klubu w tych europejskich rozgrywkach, a także półfinały i finał ELF. Wszystkie mecze Panthers odbędą się w niedziele o 15:00 tak, aby kibice z łatwością mogli przyzwyczaić się do stałego śledzenia futbolowych zmagań.

– Przed nami drugi już sezon w European League of Football, w którym Pantery ponownie będą jedynym reprezentantem Polski na międzynarodowej antenie. To dla nas ogromne wyróżnienie, z którym idą jednocześnie wielkie oczekiwania mówi Michał Latoś, prezes zarządu Panthers Wrocław. Jak dodaje – Nic tak nie napędza całej naszej ekipy w działaniu jak doping kibiców. Tym bardziej cieszymy się, że w zbliżającym się sezonie mamy u boku partnera medialnego, dzięki któremu nasze zmagania będą mogli śledzić kibice z całej Polski. Mogę obiecać, że zrobimy wszystko, aby dostarczyć im niezapomnianych futbolowych emocji, ale i dumy z kibicowania Panthers w tych prestiżowych zmaganiach.

To nie pierwsza współpraca na linii Panthers – Polsat. To właśnie ta stacja transmitowała historyczny sukces wrocławskiego zespołu w Lidze Mistrzów IFAF Europe w 2016 roku, kiedy Pantery sięgnęły po Puchar Europy, jako jedyny klub w historii Polski.

Komentatorskie trio – Bera, Potaś, Kazula

Za komentarz odpowiadać będzie trio doskonale znane kibicom futbolu amerykańskiego w Polsce. Piotr Bera, Karol Potaś i Jakub Kazula mieli okazję relacjonować występy Panthers w debiutanckim sezonie w ELF. Dodatkowo cała trójka dała się poznać szerszej publice podczas ostatnich Super Bowl transmitowanych w polskiej telewizji.

Sprzedaż biletów już trwa

Choć mecze będzie można oglądać w telewizji, nic nie zastąpi wrażeń z przeżywania emocji na stadionie. Już dziś kupić można karnet sezonowy i pojedyncze bilety na każdy mecz domowy Panthers Wrocław w sezonie 2022. Te dostępne są na stronie oficjalnego partnera ligi – Ticketmaster.pl.

Pierwsze spotkanie na Stadionie Olimpijskim już 5 czerwca. Rywalem Panthers będą Leipzig Kings.

Udostępnij