Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Panther Wrap 05/21

1 rok temu | 10.06.2021, 11:15
Panther Wrap 05/21

Najważniejsze momenty z życia klubu w maju 2021!

Dodatkowe 300kg na linii wznowienia Panthers

Międzynarodowa część drużyny Panthers nie ogranicza się jedynie do Europy i Stanów Zjednoczonych. W maju dołączył do rodziny Brazylijczyk - Murilo Machado! Poza Murilo, nasza linia ofensywna wzmocniona została wzmocniona przez ważącego 160 kg przy 2,05m wzrostu hiszpana, Eduardo Gonzaleza! Panowie wspólnie stworzą na linii wznowienia akcji mur, za którym bezpiecznie pracował będzie nasz rozgrywający!

Kolejny gigant w składzie 

Defensive End, którego sam wygląd budzi respekt wśród tych, którym przyjdzie się z nim zmierzyć. Dołóżmy do tego determinację i siłę, które gwarantują, że nie ma na niego mocnych. Karlis Brauns, witamy we Wrocławiu!

Pantery w Kadrze Polski Softballu

W maju poznaliśmy powołania do tegorocznej Kadry Polski w Softballu Kobiet. Nigdy nie wątpiliśmy w umiejętności naszych zawodniczek, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że aż 11 Panter pojawiło się wśród powołanych do reprezentacji kraju. Tak trzymać!

Wsparcie ze Słowacji

Pierwszy gigant, którego powitaliśmy na Wrocławskim Stadionie Olimpijskim to pochodzący ze Słowacji Igor Mašlanka. Tight end - wzmocnienie na linii ataku i gwarancja złapania rzuconych podań. Ten dwudziestoczteroletni chłopak na boisku jest nie do pokonania. 

Kadra Polski w Softballu w dobrych rękach

Małe wielkie zmiany zaszły w sztabie trenerskim głównej kadry Seniorek oraz U-22 Kobiecej Ligi Softballu. Dotychczas pełniący rolę drugiego trenera Ray Wojtala, w tym sezonie stanie na przedzie kadry szkoleniowej. Gratulacje dla nowego Head Coach Panthers Softball!

Goran Zec dołącza do #ThePack2021

Z trzykrotnym tytułem najlepszego DB ligi i zwycięstwem German Bowl na koncie, na Wrocławskie boisko wbiegł Goran Zec. Lista jego osiągnięć jest niemała dlatego z niecierpliwością czekamy, by móc doświadczyć tego talentu na żywo. Kulisy tego transfery poznacie TUTAJ.

Life Chamber x Panthers ciąg dalszy

Podczas trwającego sezonu, zawodniczki Panthers Softball i Lacrosse korzystały z sesji w komorze normobarycznej. Dziewczyny przyznały, że dzięki regularnym wizytom w Life Chamber poprawiła się ich wydolność, a czas potreningowej regeneracji znacznie skrócił. 
Trzymamy kciuki za wyniki na boiskach!

Train Like a Panther x HammerTech Polska

Ciężko byłoby nam nagrać serię Train Like a Panther bez wsparcia ze strony HammerTech Polska. Pojedynek Panthery ze sprzętem to tak naprawdę współpraca dzięki której każdy z nas może wnieść swoją formę na wyższy level.

Po Wrocławiu? Dalej z MPK!

Minął kolejny rok współpracy z MPK, ale uwaga - lecimy dalej! Tym razem przystępujemy do inicjatywy tranSPORT, bo #MPKochaSport! Razem z dziewięcioma innymi klubami, z dumą będziemy Was witać z wrocławskich tramwajów. 

It’s Game Time! 

Już jest! Pierwsze wydanie magazynu Game Time dostępne w formie papierowej oraz pod linkiem. W numerze możecie przeczytać wywiad z głównym trenerem Panthers - Jakubem Samelem, zgłębić historię footballu w Europie czy poznać zawodniczki Panthers Softball i Lacrosse. Wydanie dostępne pod linkiem TUTAJ.

Udostępnij