Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

1 miesiąc temu

Panthers

Panthers Wrap!

Lutowy Panthers Wrap, czyli najważniejsze momenty z życia klubu w drugim miesiącu 2021!

Gramy Dalej z KFC

Świetne wieści już na początek miesiąca! W kolejny już sezon wejść możemy dumnie wspierani przez markę KFC. Dzięki przedłużeniu współpracy, możemy jeszcze prężniej rozwijać klub Panthers na boiskach polskich i europejskich! Dziękujemy za wszystko co do tej pory wspólnie osiągnęliśmy, teraz czas na kolejne wielkie sukcesy na które pracujemy razem.

Wieści z kategorii świetnych nigdy zbyt wiele! 😍 #ThePack2021 rośnie w siłę właśnie dzięki takim sponsorom jak KFC...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Środa, 3 lutego 2021

Do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Sygnet po zdobytym Mistrzostwie Polski to już wrocławska tradycja. W tym roku powstał jednak jeden specjalny, dodatkowy egzemplarz - z dobrze znanym czerwonym sercem z boku oraz napisem „29 Finał”. Trafić on miał na palec zwycięzcy tegorocznej licytacji na rzecz Fundacji WOŚP. Cena końcowa, którą osiągnęła aukcja to aż 4,594zł! Jak co roku niesamowicie cieszymy się z cegiełki, którą dołożyć mogliśmy do tej wspaniałej akcji.

Kolejny element ląduje na swoim miejscu

Z końcem miesiąca powitaliśmy we Wrocławiu również trenera o którym pisaliśmy już w styczniu – dołączył do nas Brett Rosenbaum! Szkoleniowiec z wyjątkowo bogatym doświadczeniem, które zdobywał jako trener i zawodnik w takich krajach jak USA, Australia, Wielka Brytania czy Finlandia. Teraz przyszedł czas na wykorzystanie tej wiedzy w barwach Panthers w European League of Football.

Witamy w domu Trenerze! Dziś do sztabu szkoleniowego już osobiście dołączył Brett Rosenbaum 🏈 Trener zajmie się...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Poniedziałek, 1 marca 2021

Więcej o trenerze przeczytacie tutaj.

#TworzymyHistorię od 15 lat, od teraz wspólnie!

Holenderski sklep Forelle to jedna z marek, dzięki której weterani sportu trenować mogli używając prawdziwej piłki futbolowej już ponad 10 lat temu! Po wszystkich tych latach, kiedy jako Panthers na stałe wkroczyliśmy już w świat rozgrywek europejskich, wspólnie stajemy ramie w ramie na podbój Europy! Witamy na pokładzie

Cóż za tydzień dla Panthers! 👀 Sklep, dzięki któremu weterani futbolu w Polsce już ponad 10 lat temu mogli trenować...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Czwartek, 25 lutego 2021

SunTech Polska, czyli najnowszy członek kociej rodziny

Nowe słoneczne logo na strojach naszych Softballistek! Już od tego sezonu, SunTech Polska - firma zajmująca się projektowaniem oraz instalacją systemów fotowoltaicznych pod swoje skrzydła weźmie właśnie dziewczyny z Panthers Softball. Dziękujemy za wsparcie i liczymy na wiele wspólnych i słonecznych dni!

HIstoryczny uścisk dłoni prezesów i nowe logo na koszulkach zawodniczek Panthers Softball 🤩 🥎 Sponsorem Panthers na...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 23 lutego 2021

DPD x Panthers

Oni – eksperci w doręczaniu, my - eksperci w futbolu, teraz łączymy siły a firma DPD zostaje oficjalnym partnerem logistycznym klubu Panthers Wrocław! Nasi kibice skorzystać będą mogli ze specjalnie przygotowanej oferty na wysyłki paczek – szybciej i taniej niż kiedykolwiek! 

Zdecydowanie warto poświęcić też moment na samo ogłoszenie współpracy, w którym niezawodne Box Media animacjami przeszło najśmielsze oczekiwania!

30 lat sukcesu

Za międzynarodowym sukcesem naszej organizacji stoją dziesiątki pracowników, partnerów, zawodników i sponsorów. Jest jedna firma, która swoim zaangażowaniem zmieniła na zawsze obraz futbolu w Polsce – Tarczyński SA! Tak się składa, że 26.02 marka obchodziła swoje trzydziestolecie

Z tej okazji składamy najlepsze życzenia właścicielom oraz wszystkim zaangażowanym w rozwój firmy i gratulujemy sukcesu na ogromną skalę! 

Historyczny dzień w firmie Tarczyński 😍 Trzydziestolecie marki, bez której nasz klub nie byłby w stanie funkcjonować na...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 26 lutego 2021

Wyczekiwana rekrutacja

Po długim czasie, spowodowanym utrudnieniami związanymi z ograniczeniami nakładanymi na nas wszystkich, w końcu się odbyła – Rekrutacja do Sekcji Juniorskiej Panthers Wrocław. Grupa młodych sportowców pod czujnym okiem trenerów z Jakubem Samelem na czele przeszła szereg testów sprawnościowych i rozpoczęła przygotowania do swojego pierwszego sezonu Futbolu Amerykańskiego! Czas pokazuje, jak wynagradzana jest ciężka praca na boisku, dlatego nie możemy doczekać się, aż zobaczymy najnowsze Pantery wybiegające na murawę już za kilka miesięcy

Panthers Overview

Poszerzenie klubu o dwa nowe sporty zobowiązało nas do zapoznania kibiców ze wszystkim, co oferujemy im w 2021, ta właśnie myśl skłoniła nas do stworzenia serii Panthers Overview. W 9 odcinkach przedstawiciele i przedstawicielki naszych dyscyplin tłumaczą w prosty sposób na czym polegają ich dyscypliny. Zaczynając od dziewczyn z Panthers Softball, dowiedzieć się możemy jak zdobywane są punkty, ile trwa mecz, czy jaki ekwipunek używany jest przez zawodniczki w meczach. Najlepszy sposób na zaznajomienie się ze sportami jeszcze przed startem sezonu. Część merytoryczna przeplatana jest również widowiskowymi akcjami i montażem Box Media, która z każdym kolejnym projektem udowadnia, że w Polsce nie ma sobie równych!

Kolejne odcinki serii ukazują się co czwartek i do zobaczenia są na naszym kanale na YouTube!

#ThePack w Hejtparku!

Michał Latoś, Szymon Adamczyk i Robert Rosołek, czyli "potężna ekipa z Panthers Wrocław" gośćmi Hejtparku w Kanał...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 9 lutego 2021

Gośćmi jednego z najchętniej oglądanych programów na „Kanale Sportowym” na YouTube byli Michał Latoś, Robert Rosołek, Przemysław Banat oraz Szymon Adamczyk! Format programu to wywiad na żywo, połączony z interakcją z widzami, którzy na bieżąco dzwonią do studia i rozmawiają z gośćmi. Wizytę reprezentacji Panthers oglądnęło ponad 50 tysięcy internautów a telefony z całej Polski rozwinęły bardzo ciekawą rozmowę o przeszłości i przyszłości futbolu we Wrocławiu. Retransmisja spotkania znajduje się na kanale gospodarzy. Bardzo doceniany przez kibiców wszystkich dyscyplin program to fantastyczna okazja na pokazanie siebie i swojego sportu bardzo szerokiemu gronu odbiorców. Nie możemy doczekać się kolejnych wizyt Panter na ekranach widzów w całym kraju! 

Pytanie na Śniadanie

Początek lutego to wielkie futbolowe święto ze względu na coroczny finał ligi NFL – Super Bowl.  Z okazji transmisji finału w publicznej telewizji, nasi zawodnicy zaproszeni zostali do udziału w programie Pytanie na Śniadanie na antenie TVP 2. Damian Kwiatkowski oraz Przemysław Banat mieli okazję na żywo przedstawić widzom programu zasady i najważniejsze elementy dyscypliny. Zobaczcie jak chłopaki poradzili sobie w warszawskim studiu TVP na oficjalnej stronie programu Pytanie na Śniadanie.

Wchodzimy na ekrany!

Mecze European League of Football oficjalnie transmitowane będą na stronie ran.de, słynącej za zachodnią granicą z ogromnego zaangażowania w rozwój dyscypliny w całych Niemczech oraz na antenie telewizji ProSieben MAXX. Trzynaście spotkań fazy zasadniczej, transmisja spotkania kolejki, faza play-off na żywo i dodatkowo najciekawsze spotkania udostępniane będą na platformach ran.de. Międzynarodowa liga z międzynarodowymi zasięgami to to, czego Staremu Kontynentowi brakowało od lat, cieszymy się, że możemy być ważną częścią tej rewolucji!

Świetne wieści na niedzielę 😍 Niemiecka stacja ran, słynąca między innymi z popularyzacji NFL, oficjalnie pierwszym...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Niedziela, 7 lutego 2021
Udostępnij
 

Najciekawszy News lutego?

Jaki Waszym zdaniem był najciekawszy news ze świata Panthers w ubiegłym miesiącu?