Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

1 tydzień temu

Panthers

Panthers Wrap 03/21

Marcowy Panthers Wrap, czyli najważniejsze momenty z życia klubu w trzecim miesiącu 2021!

Lacrosse na start!

Poznaliśmy terminarz Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet! Sezon PLLK rozgrywany jest w formie turniejowej, więc tegorocznego Mistrza Polski poznamy po czterech turniejach zasadniczych i Weekendzie Mistrzów. Lacrosse we Wrocławiu gościć będzie już w połowie czerwca, kiedy to dziewczyny swoje mecze rozegrają na murawie Stadionu Olimpijskiego. W marcu, na łamach Słowa Sportowego ukazał się Skarb Kibica Panthers Lacrosse, z którego dowiedzieć się można najważniejszych rzeczy o naszej drużynie, takich jak aktualny skład, terminarz sezonu, czy plany na rozwój sekcji. Tekst dostępny jest również na naszej stronie internetowej.

Oficjalny terminarz Panthers Lacrosse 🔥 🥍 Już w najbliższą sobotę w Poznaniu zawodniczki rozpoczną walkę o tytuł...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Czwartek, 25 marca 2021

Panthers X DPD Dla #PanthersNation

Dzięki naszej współpracy z firmą DPD możemy zaoferować naszym kibicom (i nie tylko!) specjalny kod zniżkowy, uprawniający do 30% zniżki na przesyłki krajowe. Przy rejestracji paczki, wystarczy wpisać kod „PANTERY”, a zniżka zostanie automatycznie uwzględniona przy wyliczaniu ceny! Dziękujemy DPD Polska za patronat logistyczny nad klubem oraz ukłon w stronę naszych kibiców! W razie jakichkolwiek problemów, instrukcję wysyłki z kodem znajdziecie na naszym Facebooku i w wyróżnionej relacji na naszym Instagramie.

Panthers x DPD Polska kod zniżkowy 🔥 Przynosimy Wam dziś obiecany wcześniej, specjalny kod zniżkowy na wysyłki krajowe...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 12 marca 2021

Mamy wsparcie NFL!

Cóż to jest za rok dla Europejskiego futbolu! Nowo powstała liga European League of Football ogłosiła partnerstwo z największą ligą świata - National Football League z USA! Dzięki temu pierwsze sezon ELF uświetnią takie drużyny jak Berlin Thunder, czy Barcelona Dragons, znane weteranom z występów w projekcie NFL-Europe już na początku lat 90 ubiegłego wieku! Jako czołowa organizacja w Polsce cieszymy się, że już od początku możemy być częścią tak poważnego projektu i niecierpliwie czekamy na mecze domowe na Olimpijskim!

Kolejne wielkie wieści z ELF European League of Football! Nasza liga, która ruszy już w czerwcu właśnie podpisała umowę...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 9 marca 2021

Lacrosse wita Panthers, Panthers wita Lacrosse

Za nami pierwszy turniej Panthers Lacrosse w Poznaniu i musimy przyznać, że nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego wejścia do ligi! Dziewczyny po 2 meczach, z LAX-Warriors Września i AZS Walkirie Katowice do Wrocławia wracały z kompletem punktów, zwyciężając kolejno 17:8 i 12:2. Przed nami jeszcze 3 turnieje zasadnicze, a najbliższy rozegramy już 24.04 w Katowicach.

Takie wieści z Poznania 😍 We wczorajszym turnieju w Poznaniu, Panthers Lacrosse zdominowały przeciwniczki z Wrześni...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Niedziela, 28 marca 2021

Dziewczynom serdecznie gratulujemy pierwszych sukcesów w nowych barwach i jeszcze raz - WITAMY W PANTHERS.

#ThePack2021

Ostateczny wygląd ELF

Po długim czasie rozmów i negocjacji oraz ogłoszeniu współpracy z NFL poznaliśmy finalny wygląd ligi, w której rywalizować będziemy od 2021 roku! Na futbolową mapę Europy wracają takie legendarne marki jak Barcelona Dragons, Frankfurt Galaxy czy Berlin Thunders! Drużyny te powstały już w 1991, kończąc swoją działalność wraz z zakończeniem działalności NFL Europe w 2007 roku! Do grona uczestników dołączyli również Cologne Centurions oraz Leipzig Kings, zastępując Ingolstadt Pretorians oraz German Knights. Do sezonu co raz bliżej, już nie możemy doczekać się pojedynków z drużynami, które weterani naszego klubu mieli okazję oglądać na żywo jeszcze 15 lat temu!

Ważne zmiany w ELF European League of Football. W miejsce klubów z Ingolstadt i Hildesheim zobaczymy drużyny w Kolonii i...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Poniedziałek, 22 marca 2021

Przygotowania pełną parą

W marcu oficjalnie powitaliśmy na pokładzie trójkę trenerów przygotowania motorycznego, odpowiedzialnych za przygotowanie zawodników i zawodniczek Panthers do sezonu 2021. Łukasz Sutkowski, Artur Herman oraz Tomasz Fiks zajmują się testowaniem, rozpisywaniem i prowadzeniem treningów na siłowni wszystkich sekcji, uwzględniając specyfikę sportu i predyspozycje zawodników i zawodniczek. Chcielibyście trenować jak Pantery, ale nie wiecie jak do końca się za to zabrać? Już w nadchodzącym miesiącu rozpoczniemy serię „Train Like a Panther”, w którym właśnie Head S&C Coach Panthers Łukasz Sutkowski w asyście zawodników przedstawi Wam ćwiczenia, które na pewno pomogą Wam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki!

Champions are made in the offseason! 🏆 Poznajcie trenerów przygotowania motorycznego odpowiedzialnych za przygotowanie...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 5 marca 2021

Z Panterami na słuchawkach

Podcast spod szyldu halftime.pl od kilku miesięcy cieszy się nie lada zainteresowaniem w futbolowych kręgach. Goście tacy jak trenerzy, czołowi działacze, zawodnicy czy sędziowie poruszają ciekawe tematy około-sportowe z Polski i zagranicy w rozmowie z Kamilem Ptaszkiewiczem, dziennikarzem portalu Halftime.pl. Gościem odcinka w pierwszym tygodniu marca był właśnie prezes Michał Latoś, który w rozmowie skupił się na najważniejszych dla Panthers tematach, takich jak European League of Football, szkolenie młodzieży czy sekcje Lacrosse i Softball...

Coś do porannej kawy? ☕ Halftime Show, czyli podcasts autorstwa Kamila Ptaszkiewicza a w nim prezes Panthers Wrocław...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Czwartek, 4 marca 2021

...a jak już jesteśmy w temacie podcastów, to w marcu mieliśmy również przyjemność usłyszeć rozmowę trenerki głównej Panthers Lacrosse Joanny Wawrzynów w rozmowie z Jakubem Lipczikiem w programie Face Off. Jak przebiegało włączenie dziewczyn w struktury Panthers? Jak wygląda żeński Lacrosse w Polsce? Jak przygotowujemy się do sezony 2021?

To i wiele więcej do odsłuchania pod linkiem tutaj!

Poznajcie Joannę Wawrzynów, trenerkę główną Panthers Lacrosse 🔥 Asia w podcaście Face Off w rozmowie z Jakub Lipczik...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 19 marca 2021

Kadra Narodowa na dobrej drodze!

Ostatni dzień marca przyniósł nam informację idealną na zakończenie miesiąca! Nowym Managerem Generalnym Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim został Michał Latoś! Prezes Panthers Wrocław został wyłoniony w konkursie organizowanym przez Związek Futbolu Amerykańskiego w Polsce, wraz z nim poznaliśmy również: Koordynatora PR Związku, Komisarza Ligi oraz jego zastępcę. Wszystkim wybranym na stanowiska serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze wyniki!

Doskonałe wieści dla Futbolu Amerykańskiego w Polsce! 🚀 Managerem Generalnym Reprezentacji Polski w Futbolu...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Środa, 31 marca 2021

Słowo Sportowe dla kibiców Panthers!

informujemy, że już od kilku tygodni, materiały związane z Panthers - wywiady, artykuły, czy Skarby Kibica ukazywać się będą co poniedziałek w każdym kolejnym wydaniu Słowa Sportowego! Za nami już wywiad z trenerem Brettem Rosenbaumem, Skarb Kibica Panthers Lacrosse oraz Panthers Softball, a przed nami... przekonacie się w ciągu najbliższych tygodni! Warto być na bieżąco!

Nie udało Wam się dorwać zeszłotygodniowego wydania Słowa Sportowego? 😞 Bez obaw! Pełen Skarb Kibica Panthers Lacrosse...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 30 marca 2021
Udostępnij